Jednym z głównych determinantów sukcesu przedsiębiorstwa są jego zasoby ludzkie. Proces poszukiwania pracowników jest czynnością wymagającą nie tylko dużych nakładów czasu ale także inwestycji w odpowiednie metody selekcji wybranych kandydatów.

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Welt świadczy dla Państwa kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników na każdym szczeblu organizacji. Nasza oferta skierowana jest dla małych i średnich firm, a także przedsiębiorstw o zasięgu międzynarodowym. Do każdego projektu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie, dobierając metody selekcji najlepiej dopasowane do specyfiki danego stanowiska.

Czym się cechujemy?

Kompleksowy zakres usług

Nasze działania rozpoczynają się na etapie diagnozy potrzeb personalnych, co pozwala nam na trafne i rzetelne zredagowanie opisu stanowiska. Zakres ten obejmuje:
  • nazwę stanowiska
  • miejsce w strukturze organizacyjnej
  • zadania zawodowe
Następnie tworzymy profil kandydata na podstawie:
  • wykształcenia
  • doświadczenia zawodowego
  • fachowej wiedzy oraz umiejętności dodatkowych
  • cech psychologicznych
W kolejnych krokach dobieramy odpowiednie metody poszukiwania kandydatów oraz ich selekcję zgodnie z ustalonymi wcześniej kryteriami. Po tym czasie asystujemy w rozmowach kwalifikacyjnych oraz pomagamy w podjęciu decyzji o zatrudnieniu odpowiedniego pracownika.

Gwarancja

Każdy projekt rekrutacyjny objęty jest gwarancją. Oznacza to, że rozliczacie nas Państwo tylko z efektów naszej pracy oraz skuteczności działań. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Skuteczność

Dzięki dużej liczbie aktywnych kandydatów w naszej bazie a także unikalnym metodom pozyskiwania pracowników jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym procesom rekrutacyjnym.