Jednym z głównych determinantów sukcesu przedsiębiorstwa są jego zasoby ludzkie. Proces poszukiwania pracowników jest czynnością wymagającą nie tylko dużych nakładów czasu, ale także inwestycji w odpowiednie metody selekcji wybranych kandydatów.

Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT świadczy dla Państwa kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników na każdym szczeblu organizacji. Nasza oferta skierowana jest dla małych i średnich firm, a także przedsiębiorstw o zasięgu międzynarodowym. Do każdego projektu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie, dobierając metody selekcji najlepiej dopasowane do specyfiki danego stanowiska.

Czym się cechujemy?

Kompleksowy zakres usług

Nasze działania rozpoczynają się na etapie diagnozy potrzeb personalnych, co pozwala nam na trafne i rzetelne zredagowanie opisu stanowiska. Zakres ten obejmuje:

  • nazwę stanowiska
  • miejsce w strukturze organizacyjnej
  • zadania zawodowe

Następnie tworzymy profil kandydata na podstawie:

  • wykształcenia
  • doświadczenia zawodowego
  • fachowej wiedzy oraz umiejętności dodatkowych
  • cech psychologicznych

W kolejnych krokach dobieramy odpowiednie metody poszukiwania kandydatów oraz ich selekcję zgodnie z ustalonymi wcześniej kryteriami. Po tym czasie asystujemy w rozmowach kwalifikacyjnych oraz pomagamy w podjęciu decyzji o zatrudnieniu odpowiedniego pracownika.

Gwarancja

Każdy projekt rekrutacyjny objęty jest gwarancją. Oznacza to, że rozliczacie nas Państwo tylko z efektów naszej pracy oraz skuteczności działań. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Skuteczność

Dzięki dużej liczbie aktywnych kandydatów w naszej bazie a także unikalnym metodom pozyskiwania pracowników jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym procesom rekrutacyjnym.

Najczęściej zadawane pytania

Proces rekrutacji pracownika odbywa się według poniższego planu:
– ustalenie profilu pracownika, określenie jego predyspozycji, poziomu wykształcenia, doświadczenia i uprawnień
– po dokładnym procesie selekcji, przedstawiamy Państwu informacje o kandydacie
– umawiamy spotkanie z kandydatem i asystujemy w rozmowie kwalifikacyjnej
– decydujecie Państwo o zatrudnieniu przedstawionego kandydata

Naszym głównym obszarem działania są branże: budowlana, przemysłowa, logistyczna oraz produkcyjna. Rekrutujemy pracowników na wszystkich szczeblach organizacyjnych w przedsiębiorstwie. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy również w stanie sprostać projektom z innych obszarów gospodarki.

Wybór metody rekrutacji i selekcji pracownika zależy od stanowiska, szczebla organizacyjnego oraz dodatkowych wymogów stawianych przez pracodawcę. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co zapewnia najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

W naszej bazie znajdują się specjaliści o różnym stopniu znajomości języka obcego. Jeśli stanowisko tego wymaga, przedstawiamy Państwu kandydatów tylko spełniających ten warunek.

Tak, poszczególne etapy rekrutacji są raportowane pracodawcy, dzięki czemu w każdej chwili możemy wziąć pod uwagę dodatkowe oczekiwania względem kandydata.

Koszty określane są indywidualnie, po czym następuje podpisanie umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Tak, nasze usługi objęte są gwarancją. Zdajemy sobie sprawę, iż skuteczność działań rekrutacyjnych można ocenić po upływie określonego czasu, dlatego też ponoszą Państwo koszty tylko realnych efektów naszej pracy.

Długość procesu rekrutacyjnego ustalany jest indywidualnie. Zazwyczaj trwa 30 dni, jednak jesteśmy również gotowi zaspokoić potrzeby personalne w znacznie krótszym czasie.